MENÜ

Hakkımızda

Siz Hayal Edin, Biz Yapalım... 

Uzun süren bir serüvenin güzellikleriyle kuruldu bu şirket. Çok farklı kulvarların en iyilerinin bir araya gelmesi ile oluşan iyi yürekli bir ekibiz. Her birimiz alanında uzman çalışma arkadaşları olarak saygı ve sevgi çerçevesinde danışanlarımızla yol yürümek için çıktık bu yola. Yapılmaz denileni yaparak, yapılacak olan ne varsa yapmak, güzelleştirmek adına toplandığımız bu çatıda kaliteyi bulmak isteyen yatırımcıyla buluşmak hedefimiz.  Hayalleri gerçek kılmak, gerçekleri daha güzelleştirip büyütmek adına çıktığımız bu yolda sloganımız ; ” siz hayal edin, biz yapalım… “ Bu nedenle yolu kaliteden geçen herkesle çalışmak onurumuz olacaktır.

 

Globalleşen Dünya Ekonomisinde; Türkiye’de yatırım yapan ve yapacak olan yatırımcıların iç ve diş ekonomideki rekabet ortamında söz sahibi olmaları için, DEVLETİMİZİN yatırımcılarımıza sunmuş olduğu “yatırım teşvik destekleri ve hibeleri” ile hem yurtiçi hem de yurtdışında etkin ve sürdürülebilir ekonomik şartların yaratılması hedeflenmiştir.

“SE & ERKILIÇ DANIŞMANLIK” olarak uzman kadromuzla verilen bu yatırım teşvik destekleri ve hibeleri yatırımcılarımıza zamanında duyurmak ve de gerekli fizibilite çalışmalarını yapmak için hizmet vermekteyiz. Çalışma ilkemiz; ”zamanında, doğru, etkin ve aktif iş planlarıyla yatırımcılarımızın yanında olmak.”

 

-HİZMETLERİMİZ- 

YATIRIM TEŞVİK SİSTEMİ 

DANIŞMANLIK 

TARIM VE HAYVANCILIK 

ORGANİZASYON

BASIN DANIŞMANLIĞI

 

-YATIRIM TEŞVİK SİSTEMİ-

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tarafından, 2 Temmuz 2018 tarihinden itibaren yeni yatırım teşvik belgesi düzenlenmesine ilişkin tüm müracaatlar ile yabancı yatırımcıların Türkiye’de kurdukları şirket ve şubeler tarafından Bakanlığımıza yapılan bildirimler Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü tarafından yönetilen E-TUYS adlı web tabanlı uygulama aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

 

Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren teşvik sistemi 4 farklı uygulamadan oluşmaktadır.

 1- Genel Teşvik Uygulamaları

 2- Bölgesel Teşvik Uygulamaları

 3- Öncelikli Yatırımların Teşviki 

4- Stratejik Yatırımların Teşviki

 

 

SE ERKILIÇ YATIRIM VE SÜREÇ DANIŞMANLIĞI 

 

Saygılarımızla

Whatsapp Destek
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.